Оплата, доставка и возврат

ОПЛАТА, ДОСТАВКА І ПОВЕРНЕННЯ
Варіанти оплати:
  • Оплата готівкою кур'єру
  • Оплата платіжними картками Visa та MasterCard
  • Накладний платіж Новою Поштою

Доставка Новою Поштою
Зазвичай доставка триває 1-3 дні. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами сервісу доставки. При отриманні замовлення при собі необхідно мати паспорт або посвідчення водія. Передплачений товар може отримати тільки та людина, на кого оформлена доставка. Доставка здійснюється по всій Україні. У разі відмови від товару (крім випадку виявлення браку), клієнт оплачує вартість доставки в обидві сторони. Просимо звернути вашу увагу на те, що наш інтернет-магазин не несе відповідальності за затримку доставки, що сталася з вини компанії-перевізника.

Просимо вас оглядати замовлення у відділенні, оскільки ваш підпис на документі Нової Пошти свідчить про те, що товар було оглянуто та прийнято з вашого боку.

Самовивіз
Ви можете самостійно забрати товари для чищення взуття за адресою Ярославів Вал, 17Б, шоурум KEEP. Щоденно з 11 до 20.

Доставка курєром в Києві
Наш кур'єр зв'яжеться з вами для погодження зручного часу та місця доставки.

Повернення
Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» покупець має право обміняти товар на аналогічний протягом 14 днів, якщо куплений товар не підійшов за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин, і якщо збережено товарний вигляд, ярлики та розрахунковий документ, виданий продавцем разом із товаром. Виняток становлять товари, які не підлягають поверненню за Законом, їх перелік ви можете переглянути за посиланням.